text/url url s profilom
Redundancia:   Veľkosť:   Email:

Netradičný Eshop s QR kódmi

Niektoré produkty s QR kódmi si môžete zakúpiť aj v našom shope. Nie je to klasický e-shop, pretože tovar vám vyrobíme až po objednaní. Preto vám vopred nevieme ani povedať presnú cenu. Najprv nám musíte zadefinovať čo potrebujete, my budeme kontaktovať našich dodávateľov a požiadame  ich o nacenenie. Pokiaľ budete súhlasiť a cenou a objednávku nám vopred uhradíte (pri väčších objednávkach stačí uhradiť zálohu),  až potom vám necháme tovar vyrobiť na mieru podľa požiadaviek. Vo viacerých prípadoch vám tovar zašľú priamo naši dodávatelia. (Všetky ceny uvádzané na tejto stránke sú bez DPH).

Tričká s QR kódmi

 QR kód na tričku - Qrcode shirt backDievčenské tričko s QR kódom -malý QR kód na tričkuveľký 2D qr kód na tričku

 

 

 

 

 

 

Tričká s QR kódmi môžu mať rôzne využitie. Môžete si takto vytvoriť skupiny alebo teamy, môžete reprezentovať nejaký produkt alebo firmu, alebo si tam môžete dať jednoducho text, aký chcete.

Pokiaľ máte záujem nechať si vyrobiť tričko s QR kódom, radi Vám spočítame cenu. Potrebujeme, aby ste nám špecifikovali:

  • farbu trička - ponúkame širokú škálu farieb. Pri čiernej a iných tmavých farbách je potrebné rátať s prípaltkom, pretože musíme umiestniť biely štvorec pod kód
  • veľkosť trička - máme tričká od S po XXXL
  • veľkosť kódu. Cena je zvyčajne vyššia pre kódy väčšie ako 20x20cm
  • umiestnenie kódu (zvyčajne od toho cena nezávisí)
  • počet kusov

Kódy sa nanášajú na tričko technológiou Flex/Floch, ktorá je veľmi trvanlivá. Kódy môže umiestniť aj na mikiny a čiapky (dodáme), prípadne na Vami dodané iné typy textilu.

Cenu trička s QR kódom vám vyrátame na základe Vašej požiadavky. Ceny sa zvyčajne pohybujú od 10 do 15 EURO pre tričká s profilom a od 12 do 16 EURO pre tričká s textom/url. V cene nie je zarátané poštovné. Tričká Vám vieme zabezpečiť už od 1 kusu.

Poháre, hrnčeky a šálky s QR kódmi

hrnček, pohár biely s qr kódomfarebný hrnček s QR kódomhrnček - pohár na čaj s qr kódom 

 

 

 

 

 

 

QR kód na poári alebo hrnčeku môže byť pekným pripomenutím nejakej udalosti, myšlienky, výročia alebo môže tvoriť odkaz milovanej alebo blízkej osobe. Hrnčeky vieme dodať aj v prevedení "magic" (magické hrnčeky), na ktorých sa objaví motív až po zaliatí horúcou vodou.
QR kód na hrnčekoch môže byť kombinovaný s iným obrázkom (umiestneným napríklad na druhej strane). Okrem bielych hrnčekov vieme zabezpečiť aj hrnčeky (poháre šálky) s farebným vnútrom.

Ceny hrnčekov s QR kódmi (s profilmi) sa pohybujú od 4 do 6 EURO, magické hrnčeky stoja od 6 do 8 EURO. Hrnčeky bez profilov sú zhruba o 1,5 EURO drahšie.

Pokiaľ máte záujem o hrnčeky s QR kódom, špecifikujte typ (obyčajný, magický) či chcete vnútornú farbu a koľko kusov požadujete.

Náramky s QR kódmi

Pokiaľ organizujete nejakú uzavretú akciu, detský tábor alebo len chcete darovať spomienkový predmet na Vašu akciu, pouvažujte na náramkami s QR kódmi.

náramok kovový s QR kódom (QRcode)Plastový náramok s QR kódom - qrcodeplastový

 

 

 

 

 

 

Okrem klasických náramkov vám môžeme QR kód vyrobiť aj na plastové hodinky, čím dáte pridanú hodnotu užívateľom kódov.

Pokiaľ máte záujem o akýkoľvek typ náramku s QR kódom, špecifikujte nám typ (kovový, plastový), farbu (nie vždy je možné dodať náramky podľa špecifikovanej farby) a množstvo. Minimálny počet je 100 náramkov. Náramky sa vyrábajú v zahraničí a termín dodania je 2-6 týždňov po uhradení platby. Preto nám musíte špecifikovať aj ako urgentne náramky potrebujete.

Ceny náramkov s QR kódom sa pohybujú od 2 do 4 EURO za kus. Hodinky sú drahšie asi o 3 EURO.

Máte otázky?
Zaujímavé vizitky

1. qrcode.sk/q/yeKpa - 5668 návštev
2. qrcode.sk/q/HGBtj - 4105 návštev
3. qrcode.sk/q/vupuW - 3614 návštev
4. qrcode.sk/q/GrvOj - 3302 návštev
5. qrcode.sk/q/EPYZA - 3241 návštev